חברת REALTY BUNDLES יוצרת מהפכה בתחום ההשקעות בנדל"ן בינלאומי ומסייעת לישראלים לבנות תיק השקעות מגוון עם פיזור סיכונים רחב, מחוץ לתנודתיות של שוק ההון. בימים אלה הסטארטאפ פתח את שעריו ויוצא להנפקה של מניות החברה דרך אתר פאנדאיט.

נצלו את הזמן הטוב ביותר להצטרף אלינו רגע לפני הפריצה הגדולה: רגע אחרי זכייה במענק על חדשנות עסקית מהאיחוד הארופי, אחרי הצטרפות של 810 משקיעים שבחרו לצמוח אתנו ובתקופה של שיאים חדשים בשוק הנדל"ן העולמי.

20:00
26 יוני 2022

צפו בכתבה עלינו

הפעילות חסרת התקדים של REALTY BUNDLES מעוררת עניין עצום בעולם ולאחרונה אף פורסמה עלינו כתבה ב-Times

למדו עוד על החברה

בואו ללמוד הכל על האסטרטגיה שתמקסם את הפוטנציאל הגלום בתיק ההשקעות שלכם

REALTY BUNDLES – פלטפורמת השקעות נדל"ן חדשנית המאפשרת לכל משקיע לפזר סיכונים ע"י השקעה בחבילות נכסים מרחבי העולם.

במקום לשים את כל הביצים בסל אחד, להשקיע בנכס יחיד ולסכן באופן משמעותי את כספכם, אנחנו מציעים השקעה בבנדלים של נכסים המותאמים אישית לצרכים ולמטרות שלכם – כן, ממש כמו המשקיעים המובילים בעולם, אבל בסכום של החל מ-150 אלף ש"ח בלבד.

הפלטפורמה שלנו הופכת את התהליך לנגיש ופשוט, מאפשרת לעקוב אחר ביצועי ההשקעות שלכם 24/7 ומנגישה את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת להוציא את המיטב מהתהליך הזה.

צוות המומחים שלנו מחוייב להצלחה שלכם, וזו בדיוק הסיבה שיצרנו את הוובינר הזה – חשוב לנו שתדעו כמה שיותר על האפשרויות, הסיכונים, היתרונות והפוטנציאל האדיר שהמודל של REALTY BUNDLES מציע לכם כמשקיעים. נשמח לספר לכם הכל בלייב. מחכים לראות אתכם.

Frame 2093 (2)_edited.jpg

קחו חלק בהשקה שלנו בישראל ב-26 יוני, 2022 בשעה 20:00

Minimalistic Stairs
השאירו את הפרטים שלכם כדי לקבל קישור לזום
20:00
26 יוני, 2022

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי